Dezenfeksiyon

Ana Sayfa / Hizmetler

Virüs Dezenfeksiyon

Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 5 yıldır hizmet vermektedir. Firmamız Çayyolu İlaçlama'dan  hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Ankara ilaçlama  şirketleri Çayyolu İlaçlama Hizmeti, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra alerjik etkilere maruz bırakan birçok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermektedir.

DEZENFEKSİYON HİZMETLERİMİZ

Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanepe, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)
 

Çayyolu İlaçlama Hizmetleri ailesi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve SAĞLIKLI bir hizmet sunmak için uzman personellerimiz, profesyonel sertifikalı camcımız ve kontrol şefimiz ile sizlere hizmet vermek içi hazır bulunmaktayız. Çayyolu İlaçlama ailesini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sayfamızı Paylaşın